Świętuj Nowy Rok modnie

Kreatywne pomysły na Sylwestra w domu

  • Everybody 
  • 45 min
Potrzebujesz:
  • Szablony do kolorowania i karton
  • Markery metaliczne
  • Pisaki artystyczne Pitt
  • Wstążka upominkowa, papierowa torba, konfetti, papierowa słomka, klej i para nożyczek
Przedstawiamy kreatywne pomysły, jak najlepiej wykorzystać ostatni wieczór w roku. Dzięki naszym szablonom możesz wyczarować własne kartki, cudowne torby i drobne upominki, które stworzą klimatyczne dekoracje i z pewnością ucieszą Twoich gości. Po prostu wypróbuj!

Powitaj Nowy Rok z własnoręcznie wykonanymi kartkami

Dlaczego nie rozpocząć Nowego Roku od kilku drobnych, ciekawych akcentów?

Wyślij samodzielnie zaprojektowaną kartkę lub drobny upominek zawierający indywidualną zawieszkę podarunkową – drobne gesty, które są szczególnie cenione.

Po prostu wydrukuj nasze szablony do kolorowania, nadaj im swój własny projekt, używając różnych kolorowych markerów Metallics, a w mgnieniu oka będziesz mieć piękne, osobiste przyciągające wzrok upominki!

Stwórz własną, cudowną torbę

Spraw, aby na początku roku padał deszcz konfetti! Dzięki naszemu szablonowi do zaprojektowania torby z pewnością wywołasz uśmiech na twarzach swoich bliskich! Wystarczy pobrać nasze instrukcje, wydrukować szablon i mieć pod ręką swoje ulubione markery Metallics i pisaki Pitt Artist Pen. Wszystko czego teraz potrzebujesz to papierowa torba, trochę konfetti, papierowa słomka, klej i nożyczki.

Wskazówka: Wsuń szablon do papierowej torby i odrysuj wzór – to najszybszy i najprostszy sposób na przeniesienie wzoru na „cudowną torbę”.

Inny sposób pakowania prezentów na Sylwestra

Aby stylowo powitać Nowy Rok, dlaczego nie wykorzystać opakowania na prezent, jakiego Twoja rodzina i przyjaciele nigdy wcześniej nie widzieli? W małych pudełkach można schować najróżniejsze drobiazgi – czy to ciasteczka z wróżbą, mini niespodzianki czy biżuterię – Twoja kreatywność nie ma granic.

Po wydrukowaniu i wycięciu szablonu należy go umieścić na czarnym kartonie. Teraz wystarczy tylko wyciąć pudełko upominkowe, wypełnić je i przewiązać wstążką. Wytnij i udekoruj małe zawieszki do prezentów z szablonu, rysując na nich markerami Metallics oraz na czarnym papierze – połyskujący efekt metaliczny jest idealny w obu przypadkach.

Inspiracja dla kreatywnych posiadaczy zimnych ogni

Zimne ognie to idealny prezent na Sylwestra. Dzięki naszym szablonom, pisakom do kaligrafii Pitt Artist Pen i markerom Metallics, możesz w mgnieniu oka stworzyć papierowe uchwyty na zimne ognie. Są idealne, jeśli chcesz je wysłać bliskiej osobie w kopertach lub postawić je na nakrytym stole. Wystarczy wydrukować szablon, ozdobić go i wykonać dwa poziome nacięcia – iskierki z pewnością będą atrakcją sylwestrową.

Wskazówka: wydrukuj szablony na papierze w innym kolorze i stwórz kolorowe, przyciągające wzrok uchwyty!