Ocean Metallic - Violet Metallic - Rose Metallic

parkle Cosmic

Potrzebujesz trochę motywacji do nauki? Mamy coś dla Ciebie: nowe pióro wieczne i ołówki Sparkle mieniące się błyszczącym wzorem w trzech modnych kolorach Ocean Metallic, Violet Metallic i Rose Metallic.

Pióra wieczne Sparkle

Pióro wieczne Sparkle posiada ergonomiczną strefę uchwytu, która zapewnia wyjątkowo przyjemne pisanie. Idealnie leży w dłoni, nawet podczas intensywnego pisania i jest odpowiednie dla wszystkich prawo- i leworęcznych. Wytrzymała stalówka gładko przesuwa się po papierze i jest dostępna w rozmiarze M lub F. Pióro wieczne Sparkle w kolorach Rose Metallic and Ocean Metallic jest również dostępne w pasującym metalowym etui jako doskonały pomysł na prezent.

Ołówki Sparkle

Wykończenie z masy perłowej, brokatowe kropki, błyszcząca końcówka: ołówki Sparkle Faber-Castell dodadzą blasku na Twoim biurku. Dzięki Cosmic Colours są teraz dostępne w trzech nowych odcieniach: Ocean-, Violet- i Rose Metallic. Wszystkie trzy kolory są dostępne w formacie standardowym i jumbo. Specjalnie klejone, odporne na pękanie i ergonomiczny trójkątny kształt zapewniają wytrzymałość i przyjemność pisania. Jak wszystkie kredki Sparkle, Cosmic Colours wyprodukowane są w Niemczech.