Tusz artystyczny w pisaku: dwustronny Pitt Artist Pen

Tusz od zawsze cieszył się dużą popularnością wśród artystów, między innymi dlatego, że można go łączyć z wieloma innymi technikami malarskimi, np. akwarelą. Mając na uwadze, że użycie konwencjonalnych narzędzi wymaga pewnego wysiłku, marker Pitt Artist Pen oferuje najlepszy tusz artystyczny w praktycznym pisaku rysunkowym i od prawie dwóch dekad jest jednym z odnoszących największe sukcesy produktów w ofercie Faber-Castell. Pozwala także na spontaniczne tworzenie w dowolnym miejscu i czasie.

Nowy marker dla artystów zapewnia kreatywnym profesjonalistom i hobbystom jeszcze większą elastyczność w przekształcaniu pomysłów w rzeczywistość: Pitt Artist Pen Dual Marker to nazwa podwójnego markera, który ma dwie różne końcówki. Miękka i elastyczna, gruba końcówka pędzelkowa nadaje się do przejść z cienkich do grubych linii, a także większych obszarów, w zależności od zmiany prowadzenia końcówki. Końcówka w metalowej osłonie (0,8 mm) przeznaczona jest do precyzyjnego rysowania i konturowania. Wysoce napigmentowany tusz na bazie wody jest odporny na działanie światła i nie przebija przez papier - idealny do kreatywnych prac np. w szkicownikach.

Pisak artystyczny z tuszem indyjskim Made in Germany jest dostępny w 30 kolorach, pojedynczo lub jako zestaw w czterech różnych wyjątkowych opakowaniach.