The creative all-rounder

etallics — kreatywne i wszechstronne

the creative all-rounderthe creative all-rounderthe creative all-rounder the creative all-roundervthe creative all-rounderthe creative all-rounder

Chcemy Cię zainspirować – produktami najwyższej jakości i bogatą kolorystyką.
Kiedy ostatni raz coś narysowałeś? Weź w dłoń pisak w swoim ulubionym kolorze i oderwij się od otaczającego Cię świata. Nawet jeśli twoje dzieło nie jest jeszcze doskonałe, angażowanie się w twórczą pracę i skupienie na rysowaniu mogą pomóc ci się zrelaksować oraz nagrodzić poczuciem własnej inwencji i stylu.
Z przyjemnością podzielimy się z Tobą radością płynącą z rysowania i dekorowania. Przy wsparciu naszych wskazówek, tutoriali i inspirujących przykładów, pokażemy Ci, jak łatwo stworzyć piękne dzieła plastyczne przy użyciu pisaków metalicznych Metallics, bez względu na materiał, na którym pracujesz.

Kreatywność i wszechstronność

Z pisakami Metallics możesz ozdabiać nie tylko zwykły papier i karton, ale również inne gładkie materiały, takie jak plastik, folia, porcelana, szkło i metal, tworząc niezwykły efekt metaliczny. Dzięki nim nawet drewno czy kamienie nabiorą połysku i błysku. Po wyschnięciu Metallics są odporne zarówno na rozmazywanie, jak i na zachlapanie wodą.
Stają się wodoodporne (nie nadają się do mycia w zmywarce) poprzez umieszczenie ich w piekarniku w temperaturze 160°C na 30 minut. Specjalny tusz metaliczny na bazie wody jest bezwonny i nie przesiąka przez papier.
Dodatkowo, nie ma potrzeby pompowania ani wstrząsania; tusz przepływa równomiernie przez końcówkę pędzelkową o średnicy 1,5 mm. Dzięki temu można natychmiast zacząć rysować.