Z pasji do pięknego pisania

Pióra wieczne, długopisy i cienkopisy Grip

Grip Trendy

Komfortowe w użyciu, niezawodne i w młodzieżowym wydaniu – oto produkty z kolekcji  Grip Trend. Dostępne w stylowym różowym, turkusowym i niebieskim kolorze. Budzą zachwyt wśród młodzieży, starszych i młodszych użytkowników. Z kontrastowymi kropkami, błyszczącą powierzchnią i stabilnym klipsem ze stali nierdzewnej, są odpowiednie zarówno dla osób leworęcznych, jak i praworęcznych. Dodatkowo, ergonomiczny kształt zapewnia komfort pisania i stabilne utrzymanie przyboru podczas używania. 

 

Pióra wieczne

Pióra wieczne z serii Grip są wyposażone w wysokiej jakości wytrzymałą stalówkę, która zapewnia wyjątkowo płynne pisanie, układając strumień atramentu na papierze w doskonale wyraźne linie. Dla wyjątkowych wrażeń podczas pisania! Dodatkowy bonus: atrament jest dostępny nie tylko w kolorze niebieskim, ale także różowym i turkusowym, pasującym do koloru samego pióra.

 

Cienkopisy

Ich wysokiej jakości metalowa końcówka zapewnia wyjątkową precyzję i doskonale miękkie pisanie — idealne dla wszystkich, którzy potrzebują wygodnego narzędzia do dłuższych notatek!


Tutaj znajdziesz wszystkie kolory naszych cienkopisów, piór wiecznych i pasujących do nich długopisów, ołówków automatycznych i gumek z serii Grip.Shop online

Grip Classic 

Seria ta powstała z myślą o młodych profesjonalistach, którzy cenią sobie klasyczne przybory do pisania, wspierające przelewanie myśli na papier. W tradycyjnym stylu. Odręczne notatki są zdecydowanie łatwiejsze do zapamiętania, w porównaniu z tymi elektronicznymi na smartfonach czy ekranach komputerów. W kwestii designu i funkcjonalności seria Grip również staje na wysokości zadania i spełnia wszystkie potrzeby młodych użytkowników. Produkty dostępne są w kolorze klasycznym srebrnym, czarnym i granatowym z charakterystycznymi dla tej serii wypustkami Grip i miękką strefą uchwytu. Odpowiednie dla osób prawo- i leworęcznych.

Pióra wieczne

Gwarancja wyjątkowo płynnego i gładkiego pisania oraz zawsze czysty strumień atramentu na papierze. Dzięki solidnej stalówce ze stali nierdzewnej można nimi bez wysiłku tworzyć nieskończone teksty i obszerne notatki.  

 

Cienkopisy

Ich wysokiej jakości metalowa końcówka zapewnia wyjątkową precyzję i doskonale miękkie pisanie - idealne dla wszystkich, którzy potrzebują wygodnego narzędzia do dłuższych notatek.

 

Tutaj znajdziesz wszystkie kolory naszych cienkopisów, piór wiecznych i pasujących do nich długopisów, ołówków automatycznych i gumek z serii Grip.


Shop online

Powiew wiosny: 

Grip Edycja Pearl w delikatnych pastelowych kolorach 

Trzy świeże, wiosenne kolory na twoim biurku: nowa edycja Grip Pearl to długopisy, pióra kulkowe, pióra wieczne i ołówki Sparkle z połyskującym lakierem w odcieniach delikatnej mięty, różu i jasnego turkusu. Wyróżniają się eleganckim designem i wygodnym dopasowaniem do dłoni. Pióro wieczne posiada charakterystyczną miękką strefę uchwytu, a jego stalówka ze stali nierdzewnej w rozmiarach EF, F, M i B gładko przesuwa się po papierze, co w połączeniu z wysokiej jakości atramentem dostarcza niezrównane wrażenia podczas pisania. Długopis z odpowiednim do wypełniania dokumentów tuszem i wymiennym wkładem XB o dużej pojemności doskonale poradzi sobie nawet w przypadku obszernych i szybkich notatek. To wszystko uzupełniają ołówki Sparkle z błyszczącymi punktami, które dodadzą jeszcze więcej wiosennego klimatu na twoim biurku. 


Shop online