Duet idealny do szybkich szkiców i ilustracji

Pisaki Goldfaber Sketch

Są łatwe w użyciu, wszechstronne i doskonałe do wielu technik artystycznych - zarówno w domu przy biurku, jak i w podróży - a to tylko kilka z ich wszystkich zalet, za które pokochali je artyści i hobbyści. 

Design, moda, architektura, komiksy i manga

Kreatywne narzędzie dla wielu możliwości:

Są wyposażone w dwie końcówki, które doskonale się uzupełniają. Cienka końcówka w metalowej oprawie umożliwia tworzenie szczegółowych rysunków i detali, podkreślenie kolorowych obszarów i wykonywanie cienkich, delikatnych linii. Miękka, elastyczna końcówka pędzelkowa nadaje się do kolorowania większych obszarów, przy czym szerokość linii można kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia i siły rysowania. Dzięki temu łatwiej jest uzyskać żywe i doskonale płynne efekty.

59 kolorów doskonałych

Seria ta to 59 jasnych i intensywnych kolorów, które zostały opracowane we współpracy z profesjonalnymi artystami i obejmują całe spektrum zastosowań. A wiele warstw koloru na sobie zapewni szczególnie wysoką nieprzezroczystość.

Szybkoschnący tusz

Kolejna zaleta: podczas gdy tradycyjne pisaki często mają tendencję do smug, kolory markerów Goldfaber Sketch płynnie łączą się ze sobą dzięki tuszom na bazie alkoholu.   

Taki tusz na bazie alkoholu do markerów wysycha bardzo szybko – to ogromna zaleta dla każdego, kto stawia na nierozmazujący się efekt podczas tworzenia szybkich szkiców i ilustracji.  

Pisaki Goldfaber Sketch są dostępne w podstawowych zestawach; również w ośmiu kolorystycznych zestawach tematycznych do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak moda i projektowanie, kawaii lub komiksy.

Jeszcze bardziej przyjazne środowisku

Dzięki pisakom Goldfaber Sketch firma Faber-Castell robi kolejny krok w kierunku jeszcze bardziej przyjaznej środowisku oferty: ich korpus i skuwka są wykonane w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Ponadto, do produkcji opakowań Faber-Castell wykorzystuje surowce odnawialne. Pisaki Goldfaber Sketch dostępne są w pudełku wykonanym z tektury pochodzącej z recyklingu.