Rysunek techniczny czy artystyczny, na mokro czy na sucho?

oldfaber Aqua - dwustronne pisaki akwarelowe

Dobra wiadomość dla początkujących artystów i hobbystów: nowy dwustronny pisak akwarelowy Goldfaber Aqua sprawia, że wszystko jest możliwe! Faber-Castell przedstawia swój pierwszy kreatywny pisak z dwiema końcówkami w linii Creative Studio, otwierając artystom możliwość eksperymentowania z różnymi technikami.


Rysunek techniczny czy artystyczny, na mokro czy na sucho?

Dobra wiadomość dla pełnych zapału początkujących artystów i hobbystów: nowy dwustronny pisak akwarelowy Goldfaber Aqua sprawia, że wszystko jest możliwe!

Cienka końcówka o grubości linii 0,4 mm w metalowej obudowie służy do szkicowania detali, konturów, delikatnych linii i kaligrafii, natomiast gruba końcówka pędzelkowa jest przeznaczona do rysowania i malowania większych obszarów. Wszechstronny i uniwersalny! Czy to klasyczny rysunek, czy współczesne motywy, dwustronny pisak akwarelowy Goldfaber Aqua jest idealnym narzędziem zarówno do pisania, tworzenia komiksów i mandali, szkicowania, ilustrowania i kolorowania.

Dla tych i innych zastosowań dostępna jest szeroka i atrakcyjna paleta 60 odpornych na działanie światła intensywnych kolorów. Tusz pisaków akwarelowych Goldfaber Aqua został stworzony na bazie wody i jest całkowicie w niej rozpuszczalny, dlatego doskonale nadaje się do akwareli. Jest to ciekawe rozwiązanie między innymi dla wszystkich fanów letteringu, którzy używają połączenia różnych technik, aby stworzyć gradienty kolorów i przygotować wyjątkowe tło dla swojej grafiki.

 Nieograniczone zastosowania – dobre dla Ciebie i środowiska

Kolory można łatwo ze sobą mieszać za pomocą zwykłego pędzla lub pędzla wodnego z pojemnikiem (z asortymentu Faber-Castell). Dla tych i wielu innych technik akwarelowych idealnym uzupełnieniem jest pisak dwustronny Goldfaber Aqua, szczególnie podczas kreatywnej pracy w podróży.

Tusz tych pisaków jest bezwonny, bezkwasowy i ma neutralne pH. Dostępne są pojedynczo i w zestawach: czterech podstawowych i ośmiu tematycznych (po sześć pisaków z motywem: Fantasy, Tuscany, Flowers, Candy Shop, Shades of Grey, Portrait, Lettering i Graffiti).

Pisaki akwarelowe Goldfaber Aqua to dla Faber-Castell kolejny krok na drodze do ochrony środowiska: korpusy i zatyczki pisaków są w 100% wykonane z plastiku z recyklingu oraz opracowywane i produkowane we własnych zakładach produkcyjnych firmy w Niemczech. Opakowanie wykonane jest z ekologicznej tektury z makulatury.