Rysuj i maluj jak profesjonalista: nowości w serii Creative Studio

Czerp inspirację z naszych nowych produktów

Tutorials Pastele olejne

Tutorials Pastele suche

Kredki Goldfaber i Goldfaber Aqua

Koncept Creative Studio od Faber-Castell to najwyższej jakości produkty w rozsądnej cenie dla hobbystów i początkujących artystów. Najważniejszym elementem nowej serii są kredki Goldfaber i kredki akwarelowe Goldfaber Aqua, które charakteryzują się intensywnymi i żywymi kolorami. Drewniane kredki to znak rozpoznawczy naszej firmy. Goldfaber i Goldfaber Aqua są jedyne w swoim rodzaju: dzięki produkcji przy użyciu innowacyjnej technologii wyróżniają się doskonałym wyglądem, trudno je złamać, przekonują intensywnymi i żywymi barwami, a także są odporne na światło.

Grafitowe ołówki, pastele suche i olejne, pisaki pigmentowe i modne zestawy do hand letteringu

Seria Creative Studio została uzupełniona o materiały do rysunku klasycznego, m.in. grafitowe ołówki Goldfaber, różne zestawy węgli do szkicowania i pastele suche. Pastele suche i olejne, pisaki Pitt Artist Pen z tuszem pigmentowym i zestawy startowe z akwarelami, akrylami i farbami olejnymi również stanowią część tej serii produktów.  Zestawy do modnego hand letteringu Pitt Artist Pen pozwalają miłośnikom „kreatywnego pisma ręcznego” zacząć przygodę z tym hobby. Dla fanów Mangi istnieje wybór różnych zestawów Pitt Artist Pen, jak i również zestawów startowych, które zawierają pomoce i instrukcje.

Dzięki naszym produktom, będziesz mógł dać upust swojej kreatywności. Faber-Castell zapewnia także bogactwo materiałów, które mogą być inspiracją dla początkujących i hobbystów i zachętą do spróbowania czegoś nowego. Dzięki pomysłowym samouczkom, jak i wielu wskazówkom i sztuczkom, Faber-Castell może pochwalić się niezliczonym zastosowaniem wysokiej jakości produktów serii Creative Studio.