Olśniewający design z motywem jednorożców

dycja Unicorn

Zobacz wszystkie nasze produkty w edycji Unicorn — farby Connector, kredki Grip i pisak Connector „Snow Globe”.

Magia jednorożców zawsze z Tobą: zestaw upominkowy z pisakami Connector

Na oknach i ekranach telewizorów, w modzie i książeczkach z bajkami - teraz te magiczne mityczne stworzenia znajdziesz również u nas i możesz zabrać je ze sobą wszędzie: nowy zestaw pisaków Connector Faber-Castell w kształcie kuli śnieżnej! Najwięksi fani jednorożców zawsze mogą mieć swój ulubiony motyw przy sobie i w każdej chwili dzielić się swoją kreatywnością. Upominkowe metalowe pudełko jest wypełnione 33 pisakami Connector i oferuje kompletną tęczową paletę na magicznie artystyczne momenty. To idealny prezent dla aktywnych młodych artystów. Tusz można łatwo wypłukać z większości tekstyliów, a gdyby coś miało się pomieszać w śnieżnej kuli: specjalny klips na skuwce ułatwia składanie pisaków i ich uporządkowanie.

Zestaw farb Connector w edycji Unicorn

Jeszcze więcej magii w edycji Unicorn: zainspirowana tymi baśniowymi stworzeniami, które dzieci tak bardzo kochają, firma Faber-Castell dodała tęczowy brokat do zestawu farb Connector. Mali artyści, którzy kochają błysk, mogą dzięki niemu ozdobić ogon lub grzywę samodzielnie namalowanego jednorożca — lub wzbogacić w ten sposób inne elementy swojego dzieła. Ta limitowana edycja zawiera dwanaście standardowych kolorów farb w praktycznych pojedynczych bloczkach oraz tubkę z tęczowym brokatem. Kolory można łatwo mieszać w palecie zintegrowanej z pokrywką. I na koniec słodki dodatek: do każdego zestawu farb Connector dołączony jest arkusz naklejek z jednorożcami.

Magiczna zabawa w kolorowanie: Zestawy kredek z motywem jednorożca

Jasne kolory tęczy, delikatne pastelowe odcienie i mieniący się brokat: to połączenie delikatności i błysku sprawia, że jednorożce są tak magiczne! Teraz fani tego mitycznego stworzenia mogą osobiście korzystać z tych efektów podczas malowania, rysowania i pisania: W limitowanej edycji Unicorn Faber-Castell prezentuje 18 klasycznych kredek Color Grip oraz 6 kredek Sparkle Pastel — dzięki czemu kreatywne dzieci mogą realizować swoje pomysły, jak im się podoba, i jednocześnie cieszyć się błyszczącym brokatem. Arkusz naklejek z motywami jednorożców dodatkowo wzbogaca i urozmaica dziecięcą zabawę w kolorowanie. Edycja limitowana jest również dostępna z 10 kredkami Color Grip i 3 pastelowymi kredkami Sparkle. Wysoce napigmentowane, odporne na pękanie i wyjątkowo jasne; Doskonale znany trójkątny kształt Color Grip odciąża dziecięce dłonie, a opatentowana strefa Soft Grip Zone gwarantuje pewny chwyt. Ołówki są produkowane w fabrykach Faber-Castell w Niemczech z certyfikowanego drewna pochodzącego ze zrównoważonych źródeł i wykończone przyjaznym dla środowiska lakierem na bazie wody.