W dobrym stylu: Nowe Hexo

EFEKT Z CHARAKTEREM

Czas na wyjątkowy występ: sześciokątny Hexo jest hipnotyzujący jak rytmy w słuchawkach i tak indywidualny jak Twoja playlista. Pióra, pióra kulkowe i długopisy są kanciaste, wyjątkowe i stylowe, a to wszystko po to, by oferować maksimum kreatywności. Produkowane w Europie, dostępne są w modnym kolorze różowym, srebrnym i czarnym.

WYRAZISTY CHARAKTER ZAMKNIĘTY W LEKKIEJ FORMIE

Sześciokątne Hexo wykonane są z anodowanego aluminium. Oznacza to, ze aluminium poddawane jest procesowi obróbki, w ramach którego tworzy się na nim tlenkowa warstwa ochronna. W ten sposób, mimo „wagi lekkiej”, przybory mają dużą odporność na wszystko, co wiąże się z procesem pisania. 

 

WSZYSTKIE PRZYBORY W ZESTAWIENIU

Zawsze pod ręką, gdy masz już w głowie kolejny wers nowej piosenki, gdy melodie przybierają formy – nowe Hexo. Te długopisy, pióra kulkowe i wieczne trafiają zawsze we właściwy ton. Unikalne i stylowe Hexo są kanciaste, a mimo tego należą do wagi lekkiej.

Więcej informacji 

 

 

KREATYWNOŚĆ DLA KAŻDEGO CHARAKTERU

DYNAMICZNA FORMA: PRZYBORY DO PISANIA E-MOTION

Szybki szkic czy precyzyjne detale? Jesteś architektem swojego życia! Przyrządy do pisania e-motion sprawią, że Twoje projekty nabiorą energii. Unikalny wygląd: dynamiczna sylwetka pióra, pióra kulkowego, długopisu i ołówka automatycznego. Dzięki temu wyjątkowo doskonale leżą w dłoni. 

Odkryć e-motion

SMUKŁY, BIURKOWY PROFESJONALISTA: AMBITION  

Wyraźna linia Twojej historii: nadaj formę swoim myślom dzięki smukłym przyborom do pisania z serii Ambition. Pióro wieczne, pióro kulkowe, długopis i ołówek automatyczny towarzyszą Ci na każdym etapie powstawania Twojego dzieła. Gotowi napisać kolejny rozdział? Odkryć Ambition

DLA FANÓW MINIMALISTYCZNEGO DESIGNU: PRZYBORY DO PISANIA NEO SLIM 

Purystyczna estetyka, przybory chłodne i gładkie w dotyku: pod względem stylistyki NEO Slim nie ustępuje Twojemu smartfonowi czy tabletowi. Długopis, pióro i pióro kulkowe staną się ulubionymi analogowymi towarzyszami – proste i bez udziwnień. Dopasowane jak ulał do Ciebie i Twojego stylu!
Odkryć NEO Slim

CAŁY ŚWIAT FINE WRITING

Funkcjonalne, finezyjne i wszechstronne, jak ich użytkownicy: odkryj naszą ofertę wysokiej jakości przyborów piśmienniczych wykonanych ze szlachetnych metali, żywic i nie tylko.

Więcej informacji
AMBITION
This range is all about clarity, a feeling for materials, and fresh vibrant colours.
Dowiedz się więcej
Hexo
Sześciokątny kształt zapewnia zupełnie nowe perspektywy kreatywnego pisania, szkicowania i rysowania.
Dowiedz się więcej
Essentio
Piękne dla oka, wygodne do trzymania i przyjemne podczas pisania!
Dowiedz się więcej
e-motion
e-motion sits comfortably in the hand!
Dowiedz się więcej
LOOM
Metaliczne kolory i czysta elegancja!
Dowiedz się więcej
Ondoro
Narzędzie do twoich własnych, osobistych zapisów!
Dowiedz się więcej
Ołówek Perfect Pencil
Pisanie, temperowanie i wymazywanie w jednym: to jest to, co zapewnia wielozadaniowy ołówek Perfect Pencil.
Dowiedz się więcej