Sztuka pisania w świetnym stylu

exo

Zróbcie miejsce na scenie, czas na gwiazdę wieczoru: sześciokątny Hexo - trudno mu się oprzeć, jak melodii, która wpadła w ucho. Jedyny w swoim rodzaju - tak, jak Twoja playlista. Pióro wieczne, pióro kulkowe i długopis zachwycają swoją idealną formą. Efektowne i stylowe - wszystko dla niczym nieograniczonej kreatywności. Stworzone w Europie i dostępne w modnych kolorach: różowym, srebrnym i czarnym.

NIEZAWODNOŚĆ Z CHARAKTEREM

Czas na wyjątkowy występ: sześciokątny Hexo hipnotyzuje jak muzyka w słuchawkach i jest tak indywidualny, jak Twoja playlista. Pióra i pióra kulkowe przyciągają geometryczną formą, są wyjątkowe i niezwykle stylowe - wszystko dla maksymalnej inspiracji i kreatywności. Produkowane w Europie, dostępne są w modnych kolorach: różowym, srebrnym i czarnym.

MOC ZAMKNIĘTA W LEKKIEJ FORMIE

Sześciokątne Hexo wykonane są z anodowanego aluminium, czyli aluminium, które poddane zostało specjalnemu procesowi obróbki, dzięki czemu otoczony jest ochronną warstwą tlenku. W ten sposób, mimo „wagi lekkiej”, przybory mają dużą odporność na wszystko, co może je spotkać podczas pisania.

ZAWSZE POD RĘKĄ

Gdy masz w głowie kolejny wers nowej piosenki, gdy melodie nabierają kształtów – nowe Hexo. Te długopisy, pióra kulkowe i wieczne trafiają zawsze we właściwy ton. Unikalne i stylowe Hexo - mimo swoich wyrazistych kształtów należą do "wagi lekkiej".

Więcej informacji 

 

 

DLA KAŻDEGO INDYWIDUALNEGO STYLU
 

DYNAMICZNE I WYJĄTKOWE: PRZYBORY DO PISANIA E-MOTION

Szybki szkic czy precyzyjne detale? Zaprojektuj swoją przyszłość! Przyrządy do pisania e-motion sprawią, że Twoje projekty nabiorą wyjątkowego charakteru i energii. Pełne dynamiki kształty pióra wiecznego, pióra kulkowego, długopisu i ołówka automatycznego sprawiają, że seria e-motion jest jedyna w swoim rodzaju. Ta forma gwarantuje, że produkty doskonale leżą w dłoni. 


Odkryć e-motion

ELEGANCJA NA TWOIM BIURKU: AMBITION  

Twoja historia przelana na papier: nadaj kształt swoim myślom i wspomnieniom dzięki ekskluzywnym przyborom do pisania z serii Ambition. Niech pióro wieczne, pióro kulkowe, długopis i ołówek automatyczny towarzyszą Ci na każdym etapie powstawania Twojego dzieła. Gotowi napisać kolejny rozdział?
Odkryć Ambition

DLA FANÓW MINIMALIZMU: NEO SLIM 

Minimalistyczna estetyka emanująca lekkością: pod względem designu NEO Slim dorównuje Twojemu smartfonowi czy tabletowi. Długopis, pióro i pióro kulkowe staną się ulubionymi analogowymi towarzyszami codzienności – proste i delikatne. Dopasowane do Ciebie i Twojego stylu!


Odkryć NEO Slim

ŚWIAT FINE WRITINGU

Funkcjonalne, wyjątkowe i wszechstronne - tak jak ich użytkownicy: odkryj naszą ofertę wysokiej jakości przyborów piśmienniczych wykonanych ze szlachetnych metali, żywic i nie tylko.Więcej informacji