EKSKLUZYWNE WSPARCIE W PISANIU TWOJEJ HISTORII

MBITION

Ponadczasowe piękno - pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy i ołówki automatyczne.

GOTOWI NA NOWY ROZDZIAŁ?

Seria Ambition jest równie wyrazista, co bohaterowie historii twojego życia. Minimalistyczne i ponadczasowo piękne pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy i ołówki chcą abyś urzeczywistnił swoje myśli, nadając znaczenie i sens każdej stawianej przez Ciebie linii i kropce. 


PIĘKNO W KAŻDYM CALU

Skuwka i elementy wykończenia Ambition wykonane są z metalu chromowanego na połysk. Linia korpusu urzeka połączeniem drewna, stali nierdzewnej lub szlachetnej żywicy, prowadząc Cię niezawodnie poprzez kolejne rozdziały Twojej opowieści.

 

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Twoja historia przelana na papier: nadaj kształt swoim myślom i wspomnieniom dzięki ekskluzywnym przyborom do pisania z serii Ambition. Niech pióro wieczne, pióro kulkowe, długopis i ołówek automatyczny towarzyszą Ci na każdym etapie powstawania Twojego dzieła. Gotowi napisać kolejny rozdział?


Więcej informacji

DLA KAŻDEGO INDYWIDUALNEGO STYLU


ZAWSZE W PUNKT: NOWE HEXO

Zawsze pod ręką, gdy masz w głowie kolejny wers nowej piosenki, gdy melodie nabierają kształtów – nowe Hexo. Te długopisy, pióra kulkowe i wieczne trafiają zawsze we właściwy ton. Unikalne i stylowe Hexo - a mimo wyrazistych kształtów należą do "wagi lekkiej".


Odkryć Hexo

DYNAMICZNE I WYJĄTKOWE: PRZYBORY DO PISANIA E-MOTION

Szybki szkic czy precyzyjne detale? Zaprojektuj swoją przyszłość! Przyrządy do pisania e-motion sprawią, że Twoje projekty nabiorą wyjątkowego charakteru i energii. Pełne dynamiki kształty pióra wiecznego, pióra kulkowego, długopisu i ołówka automatycznego sprawiają, że seria e-motion jest jedyna w swoim rodzaju. Ta forma gwarantuje, że produkty doskonale leżą w dłoni. 


Odkryć e-motion

DLA FANÓW MINIMALIZMU: NEO SLIM 

Minimalistyczna estetyka emanująca lekkością: pod względem designu NEO Slim dorównuje Twojemu smartfonowi czy tabletowi. Długopis, pióro i pióro kulkowe staną się ulubionymi analogowymi towarzyszami codzienności – proste i delikatne. Dopasowane do Ciebie i Twojego stylu!Odkryć NEO Slim

ŚWIAT FINE WRITINGU

Funkcjonalne, wyjątkowe i wszechstronne - tak jak ich użytkownicy: odkryj naszą ofertę wysokiej jakości przyborów piśmienniczych wykonanych ze szlachetnych metali, żywic i nie tylko.


Więcej informacji