Obecny zarząd firmy

Zarząd & Wspólnicy (Dziewiąte pokolenie)

Zarząd

 

Od 2017 roku firmą zarządza Rada Dyrektorów. Dyrektorem naczelnym jest Stefan Leitz; pozostali członkowie to Constantin Neubeck (Dyrektor finansowy) i Simon Hauser (Dyrektor techniczny).

Dziewiąte pokolenie

Czworo rodzeństwa - hrabia Charles von Faber-Castell, hrabina Katharina von Faber-Castell, hrabina Victoria von Faber-Castell i hrabina Sarah von Faber-Castell, reprezentuje 9. pokolenie rodzinnego przedsiębiorstwa Faber-Castell. To oni wyznaczają obecnie kurs na pomyślną przyszłość firmy. „Razem opracowaliśmy nowoczesną i rodzinną strukturę zarządzania. To nie tylko pozwoli nam sprostać wyzwaniom naszych czasów, ale także dzięki temu będziemy w stanie wziąć odpowiedzialność za naszą tradycję i wyjątkową markę, a także 6500 pracowników na całym świecie. Jako dziewiąte pokolenie od zawsze czuliśmy, ile pozytywnej i dobrej energii marka Faber-Castell i nasze produkty generują na całym świecie. Zamierzamy aktywnie w tym uczestniczyć, aby Faber-Castell była nie tylko jedną z najstarszych firm rodzinnych, ale także jedną z najbardziej innowacyjnych – prowadzonych w duchu zaufania i otwartego dialogu pomiędzy akcjonariuszami, organami nadzorczymi, Zarządem i całą siłą roboczą. Chcemy mieć pewność, że Faber-Castell będzie uwalniać twórczy potencjał i inspirować ludzi na całym świecie przez następne 260 lat.

 

(Od lewej: hrabina Victoria i Katharina von Faber-Castell, hrabia Charles von Faber-Castell i hrabina Sarah von Faber-Castell)