Wskocz na wyższy poziom

lack Edition - odkryj potęgę wyrazu i głębię kolorów w czarnym designie!

Seria Black Edition, która doskonale harmonizuje z klimatem w stylu "All Black", wywodzącym się z architektury wnętrz, gwarantuje prawdziwy zastrzyk inspiracji i energii, dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom, wszędzie gdzie tylko chcesz. 

Odkryj zestaw 36 kredek

Odkryj zestaw 24 kredek

Odkryj zestaw 12 kredek

Kredki Black Edition Neon & Pastel

Nowa czerń jest pełna kolorów! Kredki Black Edition urozmaicają codzienną szkolną rzeczywistość, stając się stałym elementem wyposażenia biurek dzieci i młodzieży. Seria została wzbogacona o odcienie neonowe i pastelowe, nadające odpowiednio pudrowe i jaskrawe akcenty, jednocześnie będąc niezwykle miękkimi w aplikacji. Doskonałe efekty zarówno na ciemnym i kolorowym papierze. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii klejenia, grafit jest wyjątkowo odporny na pęknięcia, a ergonomiczny trójkątny kształt sprawia, że kredki doskonale leżą w dłoni. Dodatkowo Black Edition dokładają cegiełkę do ochrony klimatu: pochodzą z fabryk Faber-Castell neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla i są wykonane z drewna pochodzącego ze zrównoważonych, certyfikowanych źródeł.

Zestaw 50 kredek Black Edition: 

Dotychczasowe zestawy do dla Ciebie za mało? Zestaw 50 kredek Black Edition to idealny pomysł na prezent dla wszystkich osób pragnących wznieść kolorystykę swoich dzieł na wyższy poziom. Opakowanie, będące częścią zestawu, podkreśla atrakcyjność 50 różnorodnych odcieni.
 

Stylowy klimat pełen kolorów

Nie ważne, czy pracujesz z domu czy z biura, otoczenie odgrywa kluczową rolę. Może ono mieć pozytywny wpływ na produktywność, a właściwe poczucie komfortu pobudza kreatywność. Stylowe kredki trójkątne Black Edition doskonale uzupełnią Twoje miejsce pracy, w końcu są wynikiem inspiracji trendem „All Black” - popularnego motywu wystroju wnętrz. Czarny korpus kredek wyróżnia się oryginalnością, stanowiąc doskonały dodatek – czarny pasuje do wszystkiego.

Design to nie wszystko. Black Edition mają do zaoferowania jeszcze więcej. Kredki są wykonane wysokiej jakości drewna pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej, doskonale układają się w dłoni dzięki ergonomicznemu, trójkątnemu kształtowi i gwarantują fantastyczne efekty: super miękki grafit sprawia, że kolory są wyjątkowo jasne na ciemnym lub kolorowym papierze.